نتایج لاتاری ۲۰۲۵ اعلام شد

نتایج لاتاری ۲۰۲۵ در ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ معادل با ۴ می ۲۰۲۴  اعلام شد.

بعد از ۶ ماه انتظار بلاخره نتایج لاتاری گرین کارت آمریکا منتشر شد . اگر مهر یا آبان ۱۴۰۲ در لاتاری شرکت کرده اید برای مشاهده نتیجه لاتاری خود میتوانید با داشتن اطلاعات ثبت نامی خود و تاییده ثبت نامی اقدام به مشاهده نتیجه لاتاری خود بکنید.

نتایج لاتاری ۲۰۲۵ اعلام شد
نتایج لاتاری ۲۰۲۵ اعلام شد

برای مشاهده نتایج لاتاری ۲۰۲۵ روی لینک زیر کلیک کنید.

نتیجه لاتاری ۲۰۲۵

در مقالات قبلی در مورد نحوه چک کردن نتیجه لاتاری صحبت کردیم به طور کلی چک کردن نتیجه لاتاری بسیار ساده است شما باداشتن کانفرمیشن نامبر ُ‌سال تولد و فامیلی خود می توانید وارد سایت https://dvprogram.state.gov شوید و نتیجه لاتاری خود را ببنید بعد از وارد کردن این اطلاعات دو صفحه مختلف ممکن است به شما نمایش داده شود اولی صفحه قبولی در لاتاری است و دومی نیز صفحه عدم قبولی در لاتاری ۲۰۲۵ آمریکا است بعد از چک کردن نتیجه برای اینکه ببنید در لاتاری برنده شده اید یا خیر میتوانید نمونه جواب قبولی لاتاری را مشاهده کنید در این مقاله صفحه ای که بعد از برنده شدن در لاتاری مشاهده میکنید را قرار داده ایم.

اسامی برندگان لاتاری ۲۰۲۵ گرین کارت آمریکا
اسامی برندگان لاتاری ۲۰۲۵ گرین کارت آمریکا

اسامی برندگان لاتاری ۲۰۲۵ گرین کارت آمریکا

همان طور که میدانید سالانه میلیون ها نفر از سراسر دنیا در لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام می کنند و از این بین میلیون ها نفر نیز در لاتاری برنده می شوند.به همین خاطر اسامی برندگان لاتاری به صورت لیست منتشر نمیشود و برای دیدن نتیجه لاتاری ضروری است که با داشتن اطلاعات ثبت نام خود نتیجه لاتاری را برای خود جک بکنید.

البته برای دیدن سهیمه ایران در لاتاری گرین کارت آمریکا و دیدن آمار برنده های ایرانی در لاتاری میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید.

آمار برندگان ایرانی لاتاری

 

متن سایت DVPROGRAM

منتظر خبرهای خوش باشید! اگر در قرعه کشی ویزای تنوع ۲۰۲۴ شرکت کرده اید، احتمال دارد که برنده شده باشید. برای اطلاع از وضعیت خود، باید از 6 اردیبهشت 1402 تا 30 شهریور 1403 به وب سایت برنامه ویزای تنوع الکترونیکی (E-DV) مراجعه کنید.

اگر خوش شانس باشید و برای ادامه مراحل انتخاب شده باشید، نکات مهمی را در اینجا شرح می‌دهیم:

  • تکمیل سریع فرم DS-260: برای تعیین وقت مصاحبه در سفارت یا کنسولگری آمریکا، باید هرچه سریعتر فرم آنلاین DS-260 را تکمیل کنید.
  • عدم ارسال نامه یا ایمیل توسط وزارت خارجه: توجه داشته باشید که وزارت خارجه آمریکا هیچ نامه یا ایمیلی مبنی بر انتخاب شدن برای شما ارسال نخواهد کرد. همچنین، لیست افراد پذیرفته شده توسط سفارتخانه ها یا کنسولگری های آمریکا منتشر نمی شود. تنها راه مطمئن برای پیگیری وضعیت خود، بررسی وب سایت E-DV است.
  • انجام مراحل بعدی پس از انتخاب: پس از دریافت اطلاعیه انتخاب از طریق E-DV، باید مراحل ذکر شده در صفحات بعدی را با دقت دنبال کنید تا بتوانید وقت مصاحبه کنسولی را رزرو کنید. این مصاحبه برای بررسی نهایی و صدور ویزای شما انجام می شود. توصیه می کنیم این مراحل را در اسرع وقت انجام دهید.
  • تضمین نشدن دریافت ویزا با انتخاب شدن: به یاد داشته باشید که انتخاب شدن به معنای تضمین دریافت ویزا نیست. برای دریافت ویزای مهاجرتی تنوع، همچنان باید تمام شرایط و ضوابط قانونی آمریکا را داشته باشید.
  • امکان تغییر وضعیت برای افراد حاضر در خاک آمریکا: اگر در زمان انتخاب شدن، به طور قانونی در خاک آمریکا حضور داشته باشید، ممکن است بتوانید از طریق برنامه ویزای تنوع برای اقامت دائم اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، به بخش “تغییر وضعیت” در وب سایت E-DV مراجعه کنید.

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top