ویزای استارتاپ کانادا

اخذ ویزای استارتاپ کانادا در اپلای نو

اگه از من بپرسین قشنگترین ویزایی که میشه برای یه کشور گرفت چه ویزایی هست قطعا ویزای تحصیلی و ویزای استارتاپ رو نام میبرم. چرا که مهاجرت و وارد شدن به کشور جدید خودش شهامت زیادی می خواهد و هر کسی اون قدر قوی نیست که مهاجرت بکنه حالا شما تصور بکن هم زمان با مهاجرت کردن و تغییر در فضای زندگی، فرهنگ و … بخواهید یک کسب و کار جدید رو هم راه بندازین و با دغدغه های اون کسب و کار هم مواجه بشین که این موضوع یعنی شما واقعا آدم جسوری هستید و این باعث شده ویزای استارتاپ کانادا جزو جذاب ترین ویزاهای کانادا باشه.

اگه قصد دارید برای همیشه به کانادا مهاجرت کنید و یا اقامت دائم کانادا را کسب کنید یکی از ویزاهایی که می توانید دریافت بکنید ویزای استارتاپ کانادا است. ویزای استارتاپ کانادا،‌ ویزایی است که به متقاضیان راه اندازی استارتاپ یا کسب و کار نوپا در کانادا طعلق می گیرد. در این مقاله از اپلای نو ما در خصوص مراحل، شرایط و هزینه ویزای استارتاپ canada صحبت خواهیم کرد.

ویزای استارتاپ کانادا چیست؟

افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار در کانادا را دارند می توانند با دریافت ویزای استارتاپ علاوه بر گرفتن مجوز ورود به کانادا، اقامت دائم این کشور را نیز دریافت بکنند.ویزای استارتاپ کانادا به این منظور ایجاد گردید که افراد با استعدادی که توانایی ایجاد و اداره یک کسب و کار را دارند وارد این کشور شوند و به اقتصاد کانادا کمک بکنند.

مشخص هست که ویزای استارتاپ کانادا یک ویزای دو سر برد هست چرا که دولت کانادا با اینکار نیروهای خلاق و توانا را از سراسر دنیا به کشور خود جذب می کند و با گذشت زمان آینده بسیار روشنی برای این کشور رخ می دهد و از طرفی فرد متاضی ویزا با دریافت این ویزا می تواند علاوه بر استفاده از خدمات دولت کانادا برای کسب و کار خود استفاده بکند و به رشد بیزینس خود کمک شایانی بکند . ضمن اینکه اعضای خانواده فرد می توانند اقامت دایم کانادا را کسب بکنند و به صورت خانوادگی مهاجرت بکنند.

هزینه ویزای استارتاپ کانادا

اگر قصد دریافت و اخذ ویزای استارتاپ کانادا رو دارید قبل از هرچیزی باید بدونید که این ویزای کانادا جزو پرهزینه ترین ویزاهایی است که می تونید برای مهاجرت به کانادا انتخاب بکنید ولی درصد و شانس دریافت ویزای استارتاپ کانادا به نسبت ویزای کار و ویزای تحصیلی کانادا بسیار مناسب است.

هزینه دریافت ویزای استارتاپ کانادا به طور میانگین بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار کاناداست که به چند بخش تقسیم می شود و در طی مراحل مختلف متقاضی دریافت ویزای استارتاپ باید پرداخت انجام دهد.

۱- هزینه رسیدگی به پرونده در اداره مهاجرت کانادا

۲-  هزینه شرکت سرمایه گذار

 

هزینه رسیدگی به پرونده در اداره مهاجرت کانادا |‌قیمت دریافت ویزای استارتاپ کانادا

هزینه درخواست ویزای کار در برنامه استارتاپ به ازای هر متقاضی
هزینه پرداختی بابت جاب آفر ۲۳۰ دلار
هزینه اجاره کار یا ورک پرمیت ۲۵۵ دلار
هزینه اجازه کار همراه یا ورک پرمیت همسر ۲۵۵ دلار
هزینه دریافت ویزای بازدید فرزندان ۱۰۰ دلار
هزینه درخواست اقامت دائم در ویزای استارتاپ به ازای هر متقاضی
هزینه درخواست اقامت دائم کانادا ۲,۱۴۰ دلار
هزینه اقامت دائم همسر ۱,۳۶۵ دلار
هزینه اقامت هر فرزند ۲۳۰ دلار

هزینه شرکت سرمایه گذار

شرکت های سرمایه گذار کانادایی به سه دسته کلی تقسیم می شوند‌: انجل اینوستورها، ونچرها و همین طور انکوباتور ها

هرچند که کارکردن با ونچرها و انجل اینوستورها کمی سخت هست اما معمولا مبلغی نیاز به پرداخت به این دسته از سرمایه گذار ها توسط متقاضی دریافت ویزا نیست اما متقاضی اصلی ویزا باید به مرکزهای رشد یا انکوباتور ها هزینه ای بین 50 تا ۱۰۰ هزار دلار پرداخت بکند. این هزینه عموما باید دوره های آموزش کسب و کار و منتورشیپ است.

 

تمکن مالی ویزای استارتاپ کانادا

تعداد اعضای خانواده تمکن مالی ویزای استارتاپ کانادا
۱ نفر ۱۳,۷۵۷ دلار کانادا
۲ نفر ۱۷,۱۲۷ دلار کانادا
۳ نفر ۲۱,۰۵۵ دلار کانادا
۴ نفر ۲۵,۵۶۴ دلار کانادا
۵ نفر ۲۸,۹۹۴ دلار کانادا
۶ نفر ۳۲,۷۰۰ دلار کانادا
۷ نفر ۳۶,۴۰۷ دلار کانادا
برای هر نفر اضافه ۳,۷۰۶ دلار کانادا

مراحل اخذ ویزای استارتاپ کانادا

مرحله اول:‌ ایده پردازی

مهم ترین و خاص ترین بخش دریافت این ویزا ایده است. یک ایده جدید مبتنی بر استفاده از تکنولوژی های نوین و بزرگ و بین الملل نیاز است نه یک ایده تکراری و یا محلی و کوچک. اگر ایده جدیدی ندارید اما توانایی مالی و سایر شرایط دریافت ویزا را دارید میتوانید با کارشناسان اپلای نو در ارتباط باشید.

 

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top