هزینه ثبت نام لاتاری

به طور کلی برای ثبت نام لاتاری در سایت اصلی شما نیازی به پرداخت هزینه ندارید و هزینه ثبت نام در سایت اصلی رایگان می باشد اما شرکت های مهاجرتی و موسسات برای خدمات کارگزاری که ارا‌‌ئه می دهد بابت ثبت نام لاتاری از شما هزینه دریافت می کنند.

در این مقاله از اپلای نو سعی کرده ایم با مقایسه چند شرکت مهاجرتی هزینه ثبت نام در لاتاری ۲۰۲۵ یا لاتاری ۱۴۰۲ را برای شما نمایش دهیم.تا شما بتوانید با توجه به بودجه ای که دارید در لاتاری شرکت بکنید.

هزینه ثبت نام لاتاری در موسسه حامی مهاجر

حامی مهاجر یکی از موسسات مهاجرتی در زمینه مهاجرت به آمریکا ، کانادا،‌ ترکیه،‌قبرس ایتالیا و روسیه است که خدمات ثبت نام لاتاری را نیز انجام میدهد برای انجام این خدمات در حامی مهاجر شما باید بهای زیر را پرداخت بکنید:

نوع کیس نرخ ثبت نام لاتاری ۲۰۲۵ قیمت ثبت نام لاتاری ۲۰۲۵ با افزودن 9درصد مالیات

افراد مجرد

300 هزار تومان 370 هزار تومان
افراد متاهل 300 هزار تومان 490 هزار تومان
هر فرزند (زیر ۲۱ سال و مجرد) 80 هزار تومان 87 هزار تومان
ثبت نام دوشانسه هزینه تک شانسه ۲X

هزینه ثبت نام لاتاری در مجموعه برتر مهاجر

یکی دیگر از مجموعه های مهاجرتی که در زمینه مهاجرت به آمریکا فعالیت دارد شرکت برتر مهاجر است. شما برای انجام خدمات ثبت نام لاتاری خود توسط برتر مهاجر باید بهای زیر را بپردازید:

البته عموما کد تخفیف های دوره ای توسط برتر مهاجر ارا‌‌يه می شود و شما می توانید از این کد ها برای پرداخت هزینه کمتر استفاده بکنید.

نرخ ثبت نام لاتاری ۲۰۲۵ قیمت
مجرد | ازدواج نکرده / مطلقه/همسر فوت شده 250 هزار تومان
متاهل تک شانسه | یا خانم یا اقا ثبت نام انجام می دهند. 350 هزار تومان
متاهل دو شانسه | یک بار اقا ثبت نام می شود و یک بار خانم 450 هزار تومان
 هر فرزند | فرزندان زیر 21 سال و مجرد 30 هزار تومان

هزینه ثبت نام لاتاری در کافی نت

 

لاتاری آمریکا یا DV Lottery یک برنامه سالانه است که توسط دولت آمریکا برگزار می شود. هدف این برنامه، اعطای ویزای مهاجرتی به افرادی است که از کشورهایی با شرایط اقتصادی و سیاسی نامناسب می آیند. برای شرکت در این برنامه، شما باید از طریق اینترنت ثبت نام کنید و اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد کنید.

هزینه ثبت نام لاتاری آمریکا رایگان است و شما نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید. اما برخی از کافی نت ها یا موسسات مهاجرتی، برای انجام ثبت نام شما، هزینه ای را از شما دریافت می کنند. این هزینه ممکن است بسته به کیفیت خدمات، تعداد افراد خانواده، و موقعیت جغرافیایی متفاوت باشد.

مشکل اینجاست که بعضی از این کافی نت ها یا موسسات مهاجرتی، از شما هزینه بیشتری می گیرند یا اطلاعات شما را به درستی وارد نمی کنند. این می تواند باعث شود که ثبت نام شما نامعتبر شود یا در صورت قرعه کشی، شما نتوانید از حق خود استفاده کنید. همچنین برای دریافت نتیجه لاتاری، شما باید هزینه دیگری را به آنها بپردازید .

 

هزینه ثبت نام لاتاری در کافی نت متفاوت است. برخی کافی نت ها ممکن است بیشتر از هزینه واقعی ثبت نام شما را دریافت کنند. علاوه بر این، کافی نت ها هیچ ضمانتی در قبال صحت و اصولی انجام شدن ثبت نام ندارند و برای دریافت نتیجه هم باید هزینه جداگانه پرداخت کنید.

به طور میانگین، هزینه ثبت نام لاتاری در کافی نت برای افراد مجرد ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان، برای افراد متاهل ۲۰۰ تا ۲۵۰ هزار تومان و برای هر فرزند ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان است.

اما اگر می خواهید ثبت نام خود را به صورت رایگان و با اطمینان انجام دهید، می توانید از سایت اصلی لاتاری آمریکا استفاده کنید. این سایت به زبان انگلیسی است و برای وارد کردن اطلاعاتتان، باید به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشید. همچنین برای پیگیری پرونده لاتاری، به آشنایی با مسائل قضایی نیازمندید.

اگر می خواهید ما به شما کمک کنیم، می توانید از خدمات اپلای نو استفاده کنید.

تعرفه لاتاری در ایرانیان لاتاری

موسسه ایرانیان لاتاری نیز به فعالیت در زمینه لاتاری گرین کارت آمریکا می پردازد. از ثبت نام لاتاری تا امور برندگان لاتاری خدماتی است که ایرانیان لاتاری ارا‌یه می دهد.

نرخ ثبت نام لاتاری ۲۰۲۵ قیمت
مجرد | ازدواج نکرده / مطلقه/همسر فوت شده 250 هزار تومان
متاهل تک شانسه | یا خانم یا اقا ثبت نام انجام می دهند. 350 هزار تومان
متاهل دو شانسه | یک بار اقا ثبت نام می شود و یک بار خانم 450 هزار تومان
 هر فرزند | فرزندان زیر 21 سال و مجرد 30 هزار تومان

قیمت ثبت نام لاتاری ۲۰۲۵ در کارت سبز

برای ثبت نام در لاتاری ۲۰۲۵ در سایت کارت سبز باید بهای زیر را بپردازید:

شرح قیمت

ثبت نام آنلاین بزرگسالان

200 هزار تومان

ثبت نام آنلاین فرزندان زیر 21 سال

90 هزار تومان

ثبت نام حضوری با عکاسی

330 هزار تومان

ثبت نام حضوری فرزندان زیر 21 سال با عکاسی

220 هزار تومان

هزینه ثبت نام لاتاری در اپلای نو

اپلای نو یک استارتاپ مهاجرتی در زمینه اخذ ویزای های تحصیلی و  ویزای توریستی به کشورهای استرالیا، کانادا،‌ آلمان است.

هزینه ثبت نام لاتاری در اپلای نو به شرح زیر می باشد:

هزینه ثبت نام در لاتاری ۲۰۲۵ قیمت
مجرد | ازدواج نکرده / مطلقه/همسر فوت شده 150 هزار تومان
متاهل تک شانسه | یا خانم یا اقا ثبت نام انجام می دهند. 200 هزار تومان
متاهل دو شانسه | یک بار اقا ثبت نام می شود و یک بار خانم 250 هزار تومان
 هر فرزند | فرزندان زیر 21 سال و مجرد 50 هزار تومان

ثبت نام در سایت اصلی لاتاری آمریکا به خودی خود رایگان است. با این حال، برخی از خدمات ممکن است هزینه داشته باشند. برای مثال، برخی از موسسات ممکن است هزینه‌ای برای خدماتی مانند ثبت نام، مشاوره و پیگیری پرونده برندگان لاتاری، اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و مشاوره اخذ اقامت دائم در آمریکا دریافت کنند. همچنین، هزینه‌های مربوط به مراحل مختلف بعد از قبولی در لاتاری، از جمله هزینه‌های اخذ ویزای لاتاری گرین کارت آمریکا، باید در نظر گرفته شود.

برای مثال، برخی از هزینه‌های ممکن در مراحل مختلف عبارتند از:

  • هزینه ثبت نام: ثبت نام در سایت اصلی لاتاری آمریکا رایگان است. با این حال، برخی از موسسات ممکن است هزینه‌ای برای خدماتی مانند ثبت نام، مشاوره و پیگیری پرونده برندگان لاتاری دریافت کنند.
  • هزینه‌های بعد از قبولی: پس از قبولی در لاتاری، هزینه‌های مربوط به اخذ ویزای لاتاری گرین کارت آمریکا باید در نظر گرفته شود.
  • هزینه‌های پس از اخذ ویزا: پس از اخذ ویزای آمریکا، ممکن است هزینه‌های دیگری نیز وجود داشته باشد.

لطفاً توجه داشته باشید که هزینه‌ها ممکن است بسته به موسسه و خدمات ارائه شده متفاوت باشد.

 

 

هزینه ثبت نام لاتاری 2025

 هزینه ثبت نام لاتاری 2025 بستگی به این دارد که شما از کدام سایت یا موسسه استفاده کنید. اگر از سایت اصلی لاتاری آمریکا ثبت نام کنید، هیچ هزینه ای ندارد، اما اگر از سایت های دیگری مثل حامی مهاجر یا ایرانیان لاتاری ثبت نام کنید، هزینه های مختلفی را باید پرداخت کنید. که در جدول بالا هزینه ثبت نام لاتاری ۲۰۲۵ اعلام شده است. 
برای مثال، در سایت حامی مهاجر، هزینه ثبت نام لاتاری 2025 برای فرد مجرد 200 هزار تومان، برای افراد متاهل 300 هزار تومان و برای هر فرزند 50 هزار تومان است. اما برتر مهاجر، هزینه ثبت نام لاتاری 2025 برای فرد مجرد 150 هزار تومان، برای افراد متاهل 200 هزار تومان و برای هر فرزند 30 هزار تومان است.
بنابراین، شما باید با توجه به بودجه و اعتماد خود، سایت مناسب را برای ثبت نام لاتاری انتخاب کنید. البته من پیشنهاد می کنم که از سایت های معتبر و قابل اعتماد استفاده کنید و از سایت هایی که هزینه های بالا یا پیشنهادات غیرمنطقی دارند، دوری کنید.

هزینه ثبت نام افراد مجرد در لاتاری

لاتاری یک برنامه مهاجرتی است که توسط دولت آمریکا اجرا می‌شود. ثبت نام در سایت اصلی لاتاری آمریکا به خودی خود رایگان است. اما برای ثبت نام، شما باید به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشید و با مسائل قضایی مرتبط با مهاجرت آشنا باشید.

برای متقاضی مجرد، هزینه ثبت نام در لاتاری در بیشتر موسسات مهاجرتی 150 هزار تومان است. این هزینه ممکن است بسته به سرویس‌دهنده تغییر کند. برای اطلاعات دقیق‌تر، بهتر است با سرویس‌دهنده مورد نظر خود تماس بگیرید.

همچنین، برخی از سرویس‌دهندگان خدمات متنوعی را ارائه می‌دهند، از جمله مشاوره و پیگیری پرونده برندگان لاتاری، اخذ ویزای تحصیلی آمریکا (بدون مدرک زبان) و مشاوره اخذ اقامت دائم در آمریکا.

لطفاً توجه داشته باشید که این اطلاعات ممکن است تغییر کند و برای اطلاعات به روز، بهتر است با سرویس‌دهنده مورد نظر خود تماس بگیرید.

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top